9. marca 2012

Žijem Zdravo! - Pomaly, ale isto! - 4. týždeň

Tak sa mi zdá, že tento príspevok bude asi najnudnejší zo série článkov "Žijem Zdravo!". Strašne rýchlo mi to ubieha a každý štvrtok ráno si poviem: "To už je zase štvrtok?!"


Momentálne vážim 68 kíl, čo znamená, že som od minulého týždňa schudla len jeden kilogram. Za 4 týždne to robí dokopy 7 kilogramov ak dobre počítam. Mne to síce príde byť oničom, ale asi to je nejaký pokrok... Niekomu sa nedarí schudnúť ani toľko, čo mne doteraz... Len aby mi to vydržalo. Najradšej by som to zo seba všetko zhodila lúsknutím prsta, ale váha to chce inak. Pomaly sa zastavuje a ja chudnem menej ako doteraz... Stravu som nezmenila... pokračujem v tom, čo som si nastavila... Snažím sa bicyklovať, aj keď sa musím priznať, že nie pravidelne... Nevadí... hlavne že mám aspoň nejaký pohyb... Stále lepšie ako nič... :o)

Necítim sa byť unavená ani nič podobné... Jediné s čím občas bojujem je chuť na hamburger, alebo nejaké také podobné nezdravé jedlo... No zatiaľ s tým úspešne bojujem a behom sekundy ma taká hriešna myšlienka prejde... Čo je dobré, pretože každá, čo diétuje alebo chudne pozná vetu: "Veď jedno keď si dám nepriberiem..." No nie nepriberieme, ale je veľmi malá možnosť, že ostaneme len pri jednom prehrešku :D A ja sa do žiadneho teda nechystám... Musím si udržať tú pevnú vôľu, čo sa vo mne z čista jasna objavila pred štyrmi týždňami :D...

Prikladám aj odkazy na predošlé články, keďže sa už pomaly zbierajú :o)

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára