16. apríla 2012

Make-up Challenge Natural Make-up

Nechtovú Challenge mám za sebou... A môžeme začať s novým... hm, dajme tomu projektom :D ... Dnešným dňom zahajujem svoju Make-Up Challenge... Pre tie, ktoré o nej ešte neviete stačí ak kliknete SEM a uvidíte o čo ide :o)

Prvým dňom je Natural Make-Up... Snažila som sa o jemné líčenie, ktoré je vhodné na bežné nosenie, no neurazí ak si ho dáte, keď idete napríklad s partnerom na večeru a podobne... Zároveň som dnes testovala Dermacol Make-Up Cover, keďže mám problematickú pleť a snažím sa nájsť niečo, čo zamaskuje všetky moje nedostatky... Ale o tom niekedy inokedy v Review príspevku :o) Fotky mi veľmi nevyšli, pretože som sa fotila s foťákom, ktorý je určený na fotenie pod vodou... V podstate ide o normálny digitálny foťák, no má jednu zlú vlastnosť... a to že dosť skresľuje farby... Dnes už to nechám tak a nabudúce siahnem po druhom foťáku, ktorý mám už odskúšaný... Síce chudáčik ledva žije, ale keď vydržal to, že s ním môj 6 ročný braček behal po byte a trieskal s nim kade tade, tak vydrží hádam aj túto Challenge :D Len si to budem musieť nejak zariadiť s osvetleným a všetkým okolo toho keďže nemám zrkadlovku ani žiaden super foťák... takže líčenie je ok, ale fotenie to bude už zložitejšie... Nevadí nejak to zvládnem :o) No ale prejdime k dnešnému líčeniu...


Ako prvé som naniesla na celú tvár podkladovú bázu pod make-up L´oréal Studio Secrets Professional... Ďalej už spomínaný Dermacol Make-Up Cover a na to Astor Mattitude Make-Up, ktorý som zafixovala púdrom z rovnakej rady Astor Mattitude Powder... Plus bronzer... teda vlastne guličky z Avonu Arabian Glow Bronzing Pearls... Tento postup líčenia tváre bude zrejme rovnaký každý jeden deň. Môže sa stať, že použijem iný make-up, alebo púder... No myslím, že v ďalších príspevkoch už tento proces nanášania make-upu na tvár nebudem rozpisovať, keďže neviem ako vyjdú fotky a ako na nich bude zachytená moja pleť... Čiže zbytočne.. Iné by bolo keby som mala kvalitnejší foťák, kde by som nemusela riešiť osvetlenie a podobne... Nuž škoda... Ak to niekomu veľmi vadí môže zainvestovať do môjho technického vybavenie... Neurazím sa :D

Čo sa týka očí, tak tam som naniesla na celé očné viečko tiene telovej farby... Na pohyblivom očnom viečku som tiene vrstvila a miešala s bielou, aby bolo oko výraznejšie... Hnedý tieň som naniesla do oblasti vonkajšieho kútika oka nad svetlý tieň, čím sa oko stalo automaticky hlbšie a ešte viac sa zvýraznili svetlé tiene... V podstate nejde o zvýraznenie svetlých tieňov, ale hlavne o to, aby sme si pripravili základ pre čiernu očnú linku... K čomu nám tento tuning napomáha asi nemusím hovoriť, ale pre tie, ktoré ste sa ešte neskúsili s týmto zázrakom popasovať, tak vám odporúčam spraviť to čo najskôr... Pomocou linky na oči totižto môžete úplne zmeniť svoj pohľad... A kto si myslí, že mu linky nejdú, alebo že to nezvládne, tak je to hlúposť... Existuje mnoho spôsobov ako linku naniesť a ak vás to ukľudní, tak ja som pomíňala aspoň tisíc vatových tyčiniek do uší kým sa mi podarila dokonalá linka... dnes už to zvládam v pohode, ale ani ja som to nevedela od narodenia :o)
No a nakoniec posledné úpravy... Svetlý tieň do vnútorného kútika a pod obočie... Líčenie očí zakončíme špirálou... To akú použijete je na vás, každej vyhovuje iná... Ja som použila jednu z mojej TOP 5 a to L’Oreal Volume Million Lashes Extra Black... Aha a určite sa budete pýtať na linku, tak tá je od Miss Sporty Studio Lash Eyeliner :o) No a na koniec môj obľúbený rúž, ktorý som kúpila v akcii za 2 ečka, či koľko to stál... Ľutujem, že som si nekúpila aspoň štyri.... :D Catrice Ultimate Colour 010 Be Natural!

 

A neodolala som... musela som to skúsiť aj s červeným rúžom :D 
Catrice Ultimate Colour 080 My Red Card :o)


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára