21. apríla 2012

Make-up Challenge Winged Eyeliner Make-up

Čaute čauté... Dnes som mala na pláne ísť von, ale v podniku kam sme sa chystali oslavujú svadbu, takže sereme na to... ostali sme doma... No ale nalíčená som už bola... Čo s tým akože teraz :D Našťastie som si dávala len linku, čo sa krásne hodí k ďalšiemu dňu mojej Make-Up Challenge :o) Takto... aby ste boli v skutočnom obraze... Ja som dokonca aj točila na video ako sa líčim, ale potom som zobrala do ruky bronzer, pozrela sa na monitor a nič nenahrávalo... Tak som si zanadávala...to sem písať nebudem a vydala sa na pátraciu akciu a.k.a "Kde dpč sa stala chyba?" ... No stala sa taká vec, že asi po 1O-tich minútach sa mi nahrávanie vyplo... Teraz neviem či sa mám tešiť, alebo plakať... Alebo viete čo... asi je mi to jedno :D No tak som aspoň odfotila, že ako vyzerám... Ešte nie som odlíčená... Ale ak to čítate neskôr, tak už som... haha :D ... No a samozrejme gif-ka, ktoré budú asi v každom z týchto príspevkov... Ale neslubujem nič... :P

Prejdem k líčeniu... Makeup, bronzer, líčka, obočie klasika šecko jak furt... no možno som použila trošku viac farbičiek na líca, ale to je jedno... Tekutá linka na oči a rúž od Pupy odtieň neviem aký... kufrík som už odložila a som lenivá postaviť sa zo sedačky a prejsť sa dva metre... Noačo :D Tu sú fotky: :o)

Mam cecky jak dva torty a usta jak kačka noačo :D Som priťažliva mlada žena a keď súhlasíte dajte mi prosím lajk na moju fotku, s ktorou súťažím TU... A ked nesúhlasíte, tak mi dajte lajk na tuto fotku, s ktorou súťažím TU :D Diky kočky :o)

1 komentár: