8. mája 2012

DIY: Glitter Rack

Niekedy ani nie je potrebné dokupovať do izby drahé doplnky, alebo úložné priestory či nádoby... Stačí ak máte doma krabicu od bonboniéry, baliaci papier a lepiacu pásku... Už dávnejšie som sa s vami podelila a dva moje "zelené" výtvory, ktoré som sa snažila doladiť k mojej izbe... Dnes budem v tomto pokračovať a ukážem vám posledný výtvor, ktorý som v tom období dala dokopy... Vlastne nejde o nič zložité, zvládne to každá z vás... :o) 

V krabici s produktmi určenými na gélové nechty mi zavadzali glitre a pri každom prenose mi poletovali hore dole... Čo by možno až tak nevadilo, ale keď som potrebovala jeden odtieň a musela som kvôli tomu vyberať úplne všetko... to už menší problém bol... Tak som sa teda rozhodla, že využijem dvoj poschodovú krabicu od bonboniéry a vytvorím si zelené šuflíčky k môjmu stojanu na prstienky a náušnice :o)

Postup je taký jednoduchý, že fakt nepovažujem za potrebné fotiť ho... Tak či tak, fotky sú už staršie, čiže by som sa do toho musela púšťať nanovo :o) Proste si nastriháme baliaci papier a oblepíme ním krabicu... je jedno akú... môžete si oblepiť aj krabicu od topánok, alebo čo ho len chcete... Dávnejšie som svoje veci skladovala práve v takých krabiciach a verte či nie... obalíte ich rovnakým papierom a hneď to v tej izbe lepšie vyzerá... Načo kupovať v Ikei či Kike úložné krabice za cca 1O eur, keď si ich môžete vyrobiť v podstate zadarmo? :o)No povedzte... nevyzerá to lepšie? :o)


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára